Psst! För att njuta av allt vår sida har att erbjuda så rekommenderar vi att du byter webbläsare. Här får du smidig vägledning: https://browsehappy.com/

Är det för syns skulle eller för att se bra ut!

snart öppnar vi för bokning av SPA

Är det för syns skull eller för att se bra ut!

Rubriken är ett uttryck som vår VDs farfar sa när någon hade köpt nya glasögon, ”är det för syns skull eller för att se bra ut! ”

Ett klassiskt ”pappa skämt” men vi kom ändå och tänka på det idag. Vi installerar precis nu våra stora panorama-förnster i SPA delen, det är absolut för att kunna se ut över de härliga vidderna och golfbanan men också för att det blir så himla snyggt och skapar en härlig rymd.

Ljuset blir så vackert i SPA avdelningen också!

Upplevelse-duscharna växer fram!

Vi vill hela tiden skapa upplevelser som man tar med sig hem på Knistad. Vi pratar om en holistisk känsla, allt skall hänga ihop och skapa njutning.

En dusch är inte bara en dusch, därför vill vi skapa härliga duschar där du går in och svalkar av dig efter bastun eller sköljer av dig din ansiktsmask efter en stund i varmrummet.

Njuta av livet är vår grej!

 

 

Kan man bli glad av en badrock?

Vi tror det och jobbar för det 🙂

Det är många val och allt skall hänga ihop och vara Knistad style.

I veckan har vi tagit fram vilken badrock vi skall ha, typ av handduk, tofflor, spa ritual osv…..

Valen är många men shit vad kul det!

Vi öppnar strax upp för bokning av vår SPA upplevelse, för Er som registrerat er till vårt nyhetsbrev nedan kommer de bästa dealerna komma ut först! 

Registrera dig nedan 🙂